Edusky

28 grudnia 2021

Odrabianie lekcji z dzieckiem

 
Odrabianie lekcji z dzieckiem

Dzieci większość dnia spędzają w szkole, a często również po lekcjach mają różne dodatkowe zajęcia. W efekcie, nasze pociechy często bywają zbyt zmęczone, by ochoczo przystąpić do zadań domowych, których zazwyczaj nie brakuje. Odwlekanie momentu odrabiania lekcji, a czasem nawet zaniechanie, nie jest dobrym pomysłem, dlatego rodzice powinni zadbać o to, by wyrobić w dziecku prawidłowe nawyki w tym zakresie. Choć i dla nich może wydawać się to odrobinę stresujące czy uciążliwe, warto poznać oraz wdrożyć kilka zasad, dzięki którym odrabianie lekcji z dzieckiem będzie przebiegało sprawnie i bezkonfliktowo. Zastanówmy się więc, jak odrabiać lekcje z dzieckiem skutecznie i z głową.

Pomoc w odrabianiu lekcji

Pomaganie dziecku w odrabianiu lekcji nie jest niczym złym, jeśli nie sprowadza się do tego, że to rodzice wykonują zadania za dziecko. Aby odrabianie lekcji z dzieckiem było maksymalnie efektywne oraz prawne, należy trzymać się kilku zasad:

Jak odrabiać lekcje z dzieckiem – czego nie robić?

Aby nie zaszkodzić relacjom rodzinnym oraz samemu uczniowi, należy pamiętać o kilku zasadach mówiących o tym, czego nie robić podczas odrabiania lekcji z dzieckiem:

Profesjonalna pomoc w odrabianiu lekcji – eGuwernantka

Jeżeli brakuje Ci czasu, wiedzy o tym, jak odrabiać lekcje z dzieckiem lub zakres materiału po prostu przekracza Twoje kompetencje, przychodzimy z naszą ofertą. eGuwernantka to platforma, na której znajdziesz kadrę gotową do tego, by profesjonalnie pomóc uczniom w odrabianiu lekcji. Oferujemy, zarówno pomoc w odrabianiu lekcji, jak i korepetycje z przerobionego oraz ponadprogramowego materiału. Z nami dziecko odrabia:

Liczne pozytywne opinie rodziców oraz długotrwała współpraca z poszczególnymi uczniami są potwierdzeniem tego, że nasze zadanie wykonujemy dobrze. Pozwól się wyręczyć i daj możliwość dziecku poszerzania wiedzy pod okiem doświadczonego nauczyciela. Skorzystaj z naszej oferty, a przekonasz się, że pomoc w odrabianiu lekcji przez eGuwernantkę jest niezastąpiona.


Tagi:

Udostępnij na Facebooku

Najnowsze wpisy i aktualności

Odrabianie lekcji z dzieckiem

Odrabianie lekcji z dzieckiem

Dzieci większość dnia spędzają w szkole, a często również po lekcjach mają różne dodatkowe zajęcia. W efekcie, nasze pociechy często bywają zbyt zmęczone, by ochoczo […]

Pomoc w odrabianiu lekcji z perspektywy siostry drugoklasistki

Pomoc w odrabianiu lekcji z perspektywy siostry drugoklasistki

Jako starsza siostra drugoklasistki doskonale wiem ile czasu zajmuje odrabianie lekcji i przygotowanie się na kolejny sprawdzian. Pomimo, że moja siostra jest wyjątkowo samodzielna, a […]

Czas dla rodzica, wsparcie dla dziecka

Czas dla rodzica, wsparcie dla dziecka

Z pewnością rok 2020 nie należał do najłatwiejszych. W marcu 2020 roku w całej Polsce zostały zamknięte szkoły. Jednocześnie ten miesiąc postawił wielkie wyzwanie dla […]

Zobacz wszystkie wpisy i aktualności

eGuwernantka

Odrabianie lekcji online
Korepetycje online
ul. Kozacka 42/9, 87-100 Toruń

tel. (56) 621 08 47
tel: +48 609 884 684
email: biuro@eguwernantka.pl

NIP: 8792009698
REGON: 871568559

Zapisz się!
    Minister Edukacji Narodowej
    Polska Izba Firm Szkoleniowych
    Rejestr Instytucji Szkoleniowych
    Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu
    Newsweek Polska